Jakie są typy opraw LED

Przemysłowe oprawy wiszące – lampy High bay LED – najpopularniejsze na świecie oprawy do wszechstronnego zastosowania w halach produkcyjnych, warsztatach i magazynach. Aluminiowe obudowy – radiatory zapewniają doskonałe oddawanie ciepła co zapewnia długoletnią eksploatację. Możliwość stosowania w warunkach silnego zapylenia – pyłoszczelna konstrukcja.Temperatura eksploatacji od minus 40 do plus 50 stopni C, w wykonaniu specjalnym do plus 65 stopni C.

Oświetlacze LED do mocowania sufitowego lub bocznego, płaskie – idealne gdy jest ograniczona przestrzeń. Zastosowanie wewnętrzne i zewnętrzne. Szczelność IP65, Wersja z reflektorami o kącie rozsyłu światła 120 stopni. W wersji z soczewkami do oświetlenia obiektów do 40 metrów wysokości.

Lampy liniowe LED – zastępują oprawy świetlówkowe jako oświetlenie stanowiskowe, w wersji z reflektorami do oświetlania niskich obiektów – od 2,7 do 5 metrów, w wersji z soczewkami do oświetlania korytarzy między regałami w magazynach o średniej wysokości składowania.

Lampy uliczne LED dostosowane do standardowych słupów i wysięgników, emitują białe światło znaczne korzystniejsze dla oczu niż żółte światło popularnych lamp sodowych. Różne kształty pozwalają dopasować oświetlenie do charakteru zabudowy – klasycznej lub nowoczesnej.

Panele LED do biur i sklepów, zastępujące oprawy świetlówkowe, do montażu w sufitach podwieszanych, powierzchniowo lub na linkach. Grubość tylko 11 mm. Świecą całą powierzchnią – światło miłe dla oka.

Lampy LED typu downlight do biur, sklepów, pomieszczeń socjalnych, stołówek itp. Lampy te występują również na szynach – częste rozwiązanie w sklepach i salonach sprzedaży. Dostępne wąskie kąty świecenia – efekt reflektora skierowanego na obiekt.

Zostaw kontakt, oddzwonimy i doradzimy optymalne rozwiązanie

Jednakże, utworzenie komisji śledczej do tej sprawy zmusza nas do przeanalizowania dalszych poczynań

Zwykle odpowiadamy w ciągu godziny